Mike Novogratz chce oddać większość swojego Bitcoina na cele charytatywne

Wybitny menadżer funduszy hedgingowych i założyciel banku kryptograficznego Galaxy Digital Mike Novogratz uważa, że Bitcoin może zmienić system i przynieść ludziom sprawiedliwość społeczną; postrzega BTC jako rewolucję.

„Zainteresowałem się kryptowalutą i $ btc, ponieważ uznałem to za rewolucję”

Wcześniej dzisiaj Novogratz udał się na Twittera, aby ogłosić, co sprawiło, że dostał się do kryptowalut, aw szczególności do Bitcoina.

Guru funduszy hedgingowych ujawnił, że jego początkowym powodem wejścia do Bitcoin Superstar był fakt, że postrzegał BTC jako rewolucję, coś, co może zmienić system.

Z tego samego motywu napisał dalej na Twitterze, spędza swój czas na rzecz sprawiedliwości społecznej, umieszczając w ten sposób Bitcoin w swoim systemie wartości.

W przeciwieństwie do tego, co mówi dyrektor generalny Coinbase

27 września szef Coinbase, Brian Armstrong, opublikował publiczny list, który wywołał wiele gorących dyskusji na Crypto Twitter.

Stwierdził, że firmy kryptowalutowe, w tym Coinbase, muszą trzymać się z dala od polityki, nawet w obecnych trudnych i kontrowersyjnych czasach i zamiast tego skupiać się na swoich produktach i klientach.

W ten sposób Armstrong zniechęcił swoich pracowników do wyrażania swoich poglądów politycznych w pracy, ale podążania za misją platformy, ponieważ tylko w ten sposób Coinbase może poważnie wpłynąć na świat.

Jego postawa nie była podzielana przez wielu na Twitterze; Dyrektor generalny Twittera Jack Dorsey był jednym z tych, którzy uderzyli Armstronga . Stwierdził:

Bitcoin (inaczej „krypto”) to bezpośredni aktywizm przeciwko nieweryfikowalnym i wykluczającym systemom finansowym, który negatywnie wpływa na tak dużą część naszego społeczeństwa. Ważne, aby * przynajmniej * rozpoznać i połączyć powiązane problemy społeczne, z którymi codziennie stykają się Twoi klienci. To pozostawia ludzi w tyle.